499 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ

05323205057

Hakkımızda

Mutlu Tavukçuluk Olarak 2011 Yılında Süs Tavukları Yetiştiriciliği İle Başladığımız Tavukçuluk Maceramıza 2013 Yılında Malzeme Satışı Üzerine Açtığımız Tavukçuluk Malzemeleri Mağazamızla Devam Etmekteyiz.

Mağazamızda 100'lerce Çeşit Kanatlı Yetiştiricilik Ürünlerini Bir Araya Getirdik. Süs Tavukçuluğu, Etlik Tavuk Yetiştiriciliği, Yumurta Tavukçuluğu, Salma Tavukçuluk, Civciv Yetiştiriciliği, Kümes Kurulumu ve Güvercin ve Tüm Kanatlı Çeşitlerinin Yetiştiriciliğinde İhtiyacını Duyduğunuz Tüm İhtiyaçlarınızı Tek Bir Mağazadan Temin Edebilmeniz İçin Çalışmaktayız. Bunun Yanı Sıra Uzun Bir Süredir Evcil Hayvan Ürünleri Satışıda Yapmaktayız Kedi Mamaları, Köpek Mamaları Çeşitleri Kedi Kumlar Kapalı Açık Kedi Tuvaletleri,Kedi Köpek Tasmaları,Oyuncakları,Kedi Köpekler İçin Vitamin Maltları Kedi Köpek Fırça ve Tarakları Bakım Ürünleri,Kedi Köpek Yatakları ve Onlarca Ürünü Beğeninize sunuyoruz.

Online Satış Yaparak Nerede Olursanız Olun İhtiyacınız Olan Ürünlere Kolayca Ulaşmanızı Sağlamak Amacındayız. Amacımız Siz Değerli Müşterilerimize Evinizde ve Bahçenizde Beslediğiniz Evcil Dostlarınızın İhtiyaçlarını Tek Elden Temin Edebilmeniz İçin Düzgün Güvenilir Hizmet Vermektir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.